STA / SAT

Společná televizní anténa (STA) je systémem společného příjmu televizních, rozhlasových a satelitních signálů v bytových domech. Na rozdíl od kabelové TV je celé zařízení STA ve vlastnictví majitele domu (družstva, společenství vlastníků, ...).

V minulosti byla STA synonymem nekvalitního příjmu, způsobeného zastaralými zařízeními a anténami. V současné době již jsou na trhu zařízení, které zaručují špičkovou kvalitu obrazu a zvuku při zachování nízké ceny a vysoké spolehlivosti.

Technologie hlavních stanic STA umožňuje bezchybný příjem současné analogové TV a bezproblémový přechod na příjem digitální TV.

STA se skládá z anténního systému (stožár + antény), hlavní stanice STA (obsahuje napájecí zdroj, zesilovače, modulátory a pod.), rozvodu signálu (kabeláž, rozbočovače) a účstnických zasuvek. Moderní STA je plně kompatibilní s digitálním televizním vysíláním.

Moderní STA toho může umět mnohem více:

  • příjem pozemních analogových TV programů
  • příjem rozhlasového FM pásma
  • příjem pozemních digitálních TV programů
  • příjem satelitních digitálních programů
  • příjem satelitního signálu i z více satelitů
  • sledování obrazu z bezpečnostních kamer

Naše společnost Vám zajistí komplexní návrh a instalaci televizních rozvodů (popř. revitalizaci stávajících rozvodů a přechod na digitální vysílání). Provádíme instalace televizních satelitních rozvodů v rodinných i bytových domech. Zajistíme Vám příjem digitálního televizního vysílání, nebo příjem TV/R programů ze satelitu.

VYHLEDÁVÁNÍMŮJ ÚČET


WEBMAIL


NOVINKY

Archiv novinek

21.12.2017 Změna otevírací doby ve dnech 27. až 29.12.2017

Vážení zákazníci,chtěli bychom vás upozornit, že ve dnech 27....


více >

27.09.2017 V pátek 29.9.2017 bude provozovna uzavřena

Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit, že...


více >

24.08.2017 Barum Czech Rally Zlín 2017

Pokud se nemůžete zúčastnit Barum Czech Rally Zlín 2017 osobně,...


více >