DOMOVNÍ TELEFONY (DT)

Systémy domovních telefonů (DT) a videotelefonů zvyšují bezpečnost při kontrole vstupu do rodinných a bytových domů, kanceláří, provozních a administrativních budov.

 

Základními uživatelskými částmi systémů jsou vnitřní stanice (telefony a videotelefony) a tlačítkové panely umístěné na vstupu do objektu nebo u vnitřních dveří. Volbu vnitřní stanice provede příchozí tlačítkem s jmenovkou nebo zadáním číselného kódu. Po identifikaci příchozího lze tlačítkem na přístroji uvolnit elektrický zámek vstupních dveří.

 

V systémech domovních telefonů a videotelefonů lze realizovat i další funkce - funkci interkomu či funkci diskrétní konverzace. Funkce interkomu umožňuje vzájemnou komunikaci mezi vnitřními stanicemi. Funkce diskrétní konverzace zajišťuje, že hovor mezi tlačítkovým panelem a volanou stanicí nelze, při náhodném zdvihnutí sluchátka, sledovat na jiné vnitřní stanici.

 

Naše společnost Vám zajistí komplexní návrh a instalaci domovních telefonů (popř. revitalizaci stávajících telefonů nebo přechod na nové technologie). Provádíme instalace domovních telefonů a videotelefonů v rodinných i bytových domech.

VYHLEDÁVÁNÍMŮJ ÚČET


WEBMAIL


NOVINKY

Archiv novinek

21.12.2017 Změna otevírací doby ve dnech 27. až 29.12.2017

Vážení zákazníci,chtěli bychom vás upozornit, že ve dnech 27....


více >

27.09.2017 V pátek 29.9.2017 bude provozovna uzavřena

Vážení zákazníci, chtěli bychom vás upozornit, že...


více >

24.08.2017 Barum Czech Rally Zlín 2017

Pokud se nemůžete zúčastnit Barum Czech Rally Zlín 2017 osobně,...


více >